Kontakta oss

Oavsett om du har en förfrågan om lösningar, jobb eller om du är intresserad av att prata med våra detaljhandelsexperter så ring oss, mejla oss eller schemalägg en demo med länken nedan.

Vi ser fram emot att höra från dig.

Huvudkontor

Köpenhamn, DANMARK

Ballerupvej 62, 3500 Værløse

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Retail Advisor, Danmark

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Försäljningschef, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Kontakta vår support

Kontakt med oss

 

       

 

Kontakta vår support

 

Kontakt med oss

       

 

Hitta våra kontor

Karlstad, SVERIGE

+46 79 006 60 60

Retail Advisor Sverige
Lucas Bergström
+46 79 006 60 60
lucas.bergstrom@samesystem.com

London, STORBRITANNIEN

+44 20 8125 4730

Senior Retail Advisor
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Paris, FRANKRIKE

+33 6 99 31 11 56

Retail Advisor Frankrike
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Barcelona, SPANIEN

+34 518 880 653

Retail Advisor Spanien
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Oslo, NORGE

+47 62 12 42 42

Retail Advisor Norge
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

 

Vilnius, LITAUEN

+370 5 211 1766

Retail Advisor Litauen
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

 

Harderwijk, NEDERLÄNDERNA

+31 85 888 7700

Retail Advisor Benelux
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com

 

Hamburg, TYSKLAND

+49 160 666 66 49

Retail Advisor Tyskland
Erik Nielsen 
+49 160 666 66 49
erik.nielsen@samesystem.com

 

Kairo, EGYPTEN

Kontorschef / Teamledare Egypten
Hossam Youssof 

 

Kom i kontakt med SameSystem

Vi är här för att ge dig mer information, svara på eventuella frågor och se till att du får den hjälp du behöver!

Sätt igång att optimera diin retailverksamhet

Låt oss visa dig hur