Kontakta oss

Oavsett om du har en förfrågan om lösningar, jobb eller om du är intresserad av att prata med våra detaljhandelsexperter så ring oss, mejla oss eller schemalägg en demo med länken nedan.

Vi ser fram emot att höra från dig.

Huvudkontor

Köpenhamn, DANMARK

Rentemestervej 2A, 2400 København NV

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Retail Advisor, Danmark

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Försäljningschef, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Kontakta vår support

Kontakt med oss

 

       

 

Kontakta vår support

 

Kontakt med oss

       

 

Hitta våra kontor

Stockholm, SVERIGE

+46 0 101 883 964

Retail Advisor Sverige och Norge
David Wall
+46 70 330 05 98
david.wall@samesystem.com

 

London, STORBRITANNIEN

+44 20 8125 4730

Retail Advisor Storbritannien
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Paris, FRANKRIKE

+33 6 99 31 11 56

Retail Advisor Frankrike
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Barcelona, SPANIEN

+34 518 880 653

Retail Advisor Spanien
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Oslo, NORGE

+47 62 12 42 42

Retail Advisor Norge och Sverige
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

 

Vilnius, LITAUEN

+370 5 211 1766

Retail Advisor Östeuropa
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

 

Amsterdam, NEDERLÄNDERNA

+31 85 888 7700

Retail Advisor Benelux
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com