Kontakt

Uanset om du har en forespørgsel om løsninger, jobmuligheder, eller gerne vil tale med vores retaileksperter, så ring til os, send en mail eller book en demo fra nedenstående link. Vi glæder os til at høre fra dig.

Hovedkontor

København, DANMARK

Rentemestervej 2A, 2400 København NV

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Sales Manager, Danmark

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Sales Director, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Kontakt vores support

Forbind med os

 

       

 

Kontakt vores support

 

Forbind med os

       

 

Find vores kontorer

London, Storbritannien

+44 20 8125 4730

Senior Retail Advisor
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Paris, FRANKRIG

+33 6 99 31 11 56

Retail Advisor Frankrig
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Barcelona, SPANIEN

+34 518 880 653

Retail Advisor Spanien
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Oslo, NORGE

+47 62 12 42 42

Retail Advisor Norge
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

 

Vilnius, LITAUEN

+370 5 211 1766

Retail Advisor Østeuropa
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

 

Stockholm, SVERIGE

+46 79 006 60 60

Retail Advisor Sverige
Lucas Bergström
+46 79 006 60 60
lucas.bergstrom@samesystem.com

 

Amsterdam, HOLLAND

+31 85 888 7700

Retail Advisor Benelux
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com

 

Hamborg, TYSKLAND

+49 160 666 66 49

Retail Advisor Tyskland
Erik Nielsen 
+49 160 666 66 49
erik.nielsen@samesystem.com

 

Kom i kontakt med SameSystem

Vi er her for at give dig mere information, besvare de spørgsmål, du har, og sikre at du får den hjælp, du har brug for!

Kom i gang med at optimere din retail forretning

Lad os vise dig hvordan