Kontakt oss

Har du en forespørsel om våre løsninger, karrierer, eller er interessert i å snakke med våre retail eksperter - ring oss, mail oss, eller planlegg en demo fra linken nedenfor.

Vi gleder oss til å høre fra deg.

Hovedkontor

København, DANMARK

Ballerupvej 62, 3500 Værløse

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Retail Rådgiver, Danmark

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Salgsdirektør, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Kontakt vår support

Følg oss

 

       

 

Kontakt vår support

 

Følg oss

       

 

Finn våre kontorer

Oslo, NORGE

+47 62 12 42 42

Retail Rådgiver Norge
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

London, STORBRITANNIA

+44 20 8125 4730

Senior Retail Rådgiver
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Barcelona, SPANIA

+34 518 880 653

Retail Rådgiver Spania
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Paris, FRANKRIKE

+33 6 99 31 11 56

Retail Rådgiver Frankrike
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Vilnius, LITAUEN

+370 5 211 1766

Retail Rådgiver Litauen
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

 

Karlstad, SVERIGE

+46 79 006 60 60

Retail Rådgiver Sverige
Lucas Bergström
+46 79 006 60 60
lucas.bergstrom@samesystem.com

 

Harderwijk, NEDERLAND

+31 85 888 7700

Retail Rådgiver Benelux
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com

 

Hamburg, TYSKLAND

+49 160 666 66 49

Retail Rådgiver Tyskland
Erik Nielsen 
+49 160 666 66 49
erik.nielsen@samesystem.com

 

Kairo, EGYPT

Office Manager / Teamleder Egypt
Hossam Youssof 

 

Ta kontakt med SameSystem

Vi er her for å gi deg mer informasjon, svare på spørsmål du måtte ha, og sørge for at du får den hjelpen du trenger!

Kom i gang med å optimalisere detaljhandelen

La oss vise deg hvordan