Susisiekite su mumis

Skambinkite arba rašykite mums jei turite klausimų apie SameSystem sprendimus, karjerą, ar norite pasikalbėti su mūsų mažmeninės prekybos patarėjais. Kviečiame kreiptis dėl demo versijos žemiau pateiktoje nuorodoje.

Nekantraujame susipažinti.

Pagrindinė būstinė

Kopenhaga, DANIJA

Rentemestervej 2A, 2400 København NV

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Pardavimų vadovas, Danija

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Pardavimų direktorius, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Susisiekite su mumis

Sekite mus

 

       

 

Susisiekite su mumis

 

Sekite mus

       

 

Mūsų biurai

Vilnius, LIETUVA

+370 5 211 1766

Mažmeninės prekybos ekspertas Rytų Europoje
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

 

Londonas, JK

+44 20 8125 4730

Mažmeninės prekybos ekspertas JK
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Barselona, ISPANIJA

+34 518 880 653

Mažmeninės prekybos patarėjas Ispanijoje
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Oslas, NORVEGIJA

+47 62 12 42 42

Mažmeninės prekybos patarėjas Norvegijoje ir Švedijoje
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

 

Paryžius, PRANCŪZIJA

+33 6 99 31 11 56

Mažmeninės prekybos patarėjas Prancūzijoje
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Stokholmas, ŠVEDIJA

+46 0 101 883 964

Mažmeninės prekybos patarėjas  Švedijoje ir Norvegijoje
David Wall
+46 70 330 05 98
david.wall@samesystem.com

 

Amsterdamas, OLANDIJA

+31 85 888 7700

Mažmeninės prekybos patarėjas Beneliukse
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com

 

Hamburgas, VOKIETIJA

+49 160 666 66 49