Susisiekite su mumis

Skambinkite arba rašykite mums jei turite klausimų apie SameSystem sprendimus, karjerą, ar norite pasikalbėti su mūsų mažmeninės prekybos patarėjais. Kviečiame kreiptis dėl demo versijos žemiau pateiktoje nuorodoje.

Nekantraujame susipažinti.

Pagrindinė būstinė

Kopenhaga, DANIJA

Ballerupvej 62, 3500 Værløse

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Pardavimų vadovas, Danija

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Pardavimų direktorius, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Susisiekite su mumis

Sekite mus

 

       

 

Susisiekite su mumis

 

Sekite mus

       

 

Mūsų biurai

Vilnius, LIETUVA

+370 5 211 1766

Mažmeninės prekybos ekspertas Lietuvoje
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

Londonas, JK

+44 20 8125 4730

Vyresnysis mažmeninės prekybos patarėjas
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Barselona, ISPANIJA

+34 518 880 653

Mažmeninės prekybos patarėjas Ispanijoje
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Paryžius, PRANCŪZIJA

+33 6 99 31 11 56

Mažmeninės prekybos patarėjas Prancūzijoje
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Oslas, NORVEGIJA

+47 62 12 42 42

Mažmeninės prekybos patarėjas Norvegijoje
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

 

Karlstadas, ŠVEDIJA

+46 79 006 60 60

Mažmeninės prekybos patarėjas Švedijoje
Lucas Bergström
+46 79 006 60 60
lucas.bergstrom@samesystem.com

 

Harderveikas, OLANDIJA

+31 85 888 7700

Mažmeninės prekybos patarėjas Beneliukse
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com

 

Hamburgas, VOKIETIJA

+49 160 666 66 49

Mažmeninės prekybos patarėjas Vokietijoje
Erik Nielsen 
+49 160 666 66 49
erik.nielsen@samesystem.com

 

Kairas, EGIPTAS

Egipto Biuro vadovas / Komandos vadovas
Hossam Youssof 

 

Susisiekite su SameSystem

Esame čia, kad suteiktume jums daugiau informacijos, atsakytume į visus iškilusius klausimus ir užtikrintume, kad gausite reikiamą pagalbą.

Pradėkite optimizuoti mažmeninės prekybos operacijas

Parodysime, kaip tai daroma