Neem contact op met ons

Of u nu een vraag heeft over onze oplossing, vacatures, of als u geïnteresseerd bent in een gesprek met 1 van onze retail experts, bel of mail ons, of plan een demo via de onderstaande link.

Wij zien uw reactie graag tegemoet.

Hoofdkantoor

Kopenhagen, DENEMARKEN

Ballerupvej 62, 3500 Værløse

+45 70 70 70 27

welcome@samesystem.com

Sales Manager, Denemarken

Lucas Ritlov

+45 41 27 80 08

lucas.ritlov@samesystem.com

Sales Director, Global

Mikael Christensen

+45 50 13 50 13

mikael.christensen@samesystem.com

 

Neem contact op met onze support

Neem contact op met ons

 

       

 

Neem contact op met onze support

 

Neem contact op met ons

       

 

Vind onze kantoren

Harderwijk, NEDERLAND

+31 85 888 7700

Retail adviseur Benelux
Jerry van Ommeren
+31 611 317 159
jerry.ommeren@samesystem.com

London, VK

+44 20 8125 4730

Senior Retail adviseur
Mackenzie Rimington
+44 79 5767 0291
mackenzie.rimington@samesystem.com

 

Barcelona, SPANJE

+34 518 880 653

Retail adviseur Spanje
Sigrid van de Scheur
+34 628 708 462
sigrid.scheur@samesystem.com

 

Oslo, NOORWEGEN

+47 62 12 42 42

Retail adviseur Noorwegen
David Wall
+47 41 32 95 52
david.wall@samesystem.com

 

Parijs, FRANKRIJK

+33 6 99 31 11 56

Retail adviseur Frankrijk
Jonathan Dineka 
+33 6 99 31 11 56
jonathan.dineka@samesystem.com

 

Karlstad, ZWEDEN

+46 79 006 60 60

Retail adviseur Zweden
Lucas Bergström
+46 79 006 60 60
lucas.bergstrom@samesystem.com

 

Vilnius, LITOUWEN

+370 5 211 1766

Retail adviseur Litouwen
Tomaš Koševski 
+370 6 519 5397
tomas.kosevski@samesystem.com

 

Hamburg, DUITSLAND

+49 160 666 66 49

Retail adviseur Duitsland
Erik Nielsen 
+49 160 666 66 49
erik.nielsen@samesystem.com

 

Caïro, EGYPTE

Office Manager / Teamleider Egypte
Hossam Youssof 

 

Neem contact op met SameSystem

Wij geven u graag meer informatie, beantwoorden uw vragen en zorgen ervoor dat u support krijgt mocht dat nodig zijn.

Begin met het optimaliseren van uw retail activiteiten

Bekijk hier hoe wij dit doen